21. 3.
Předškoláček - 3. setkání

Budoucím prvňákům ukážeme školu, budeme si hrát, zazpíváme si a také se něco nového naučíme. Celkem tři setkání budou probíhat vždy od 16 do 16.45 hodin. Těšíme se na všechny předškoláky i jejich rodiče.

4. 4.
ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY

Zápis do první třídy bude probíhat v budouvě školy - ZŠ Pod Montací, Běloveská od 14 do 18 hodin. Na všechny se moc těší celý tým školy.

Již proběhlo:
14. 3.
Předškoláček - 2. setkání

28. 2.
Předškoláček - 1. setkání

18. 2. - 22. 2.
TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme všechny rodiče, budoucí rodiče i přátelé k nahlédnutí do naší školy. Přivítáme Vás nejen přímo v hodinách, ale i ve družině.

31. 1.
Exkurze IQ park a planetárium Liberec

Za půlroční práci si všichni zasloužíme odměnu. Pojedeme na výlet do Liberce, kde se z nás stanou badatelé. 1. a 2. třídy prozkoumají, proč se magnety přitahují a 3. a 4. třídy zavítají do vesmíru.

29. 1.
Kavárnička CENTRA AKTIVIT

Ve výuce používáme centra aktivit. Jak ale taková centra vypadají? Přijďte si s námi popovídat nejen o tomto tématu v úterý 29.1. od 16.00 v budově školy ZŠ Pod Montací, Běloveská.

13. 12.
VÁNOČNÍ JARMARK

15 - 18 hodin, v 16 hodin - společné zpívání koled, pořádá spolek rodičů Začít spolu Náchod, kdo budete chtít pomoci s přípravou, můžete přijít už po 14 hodině

7. 12.
Představení dramatického kroužku z knihovny.

Ve 13 hodin ve družině zahraje dramatický kroužek představení o Astrid Lindgrenové.

23. 11.
Tvoření na Vánoční jarmark

od 15 hodin

8. 11.
KAVÁRNIČKA PRO RODIČE S MATEMATIKOU PROFESORA HEJNÉHO

Přijďte se seznámit s matematikou, kterou v naší škole vyučujeme. S jejími 12 základními principy a s některými prostředími. Užijeme si příjemnou chvilku.

31. 10.
Halloween party

Strašidelné odpoledne pro nebojácné a děsivé školáky.

Zatím žádné galerie.