2. a 3. třída

29. 1.
Kavárnička CENTRA AKTIVIT

Ve výuce používáme centra aktivit. Jak ale taková centra vypadají? Přijďte si s námi popovídat nejen o tomto tématu v úterý 29.1. od 16.00 v budově školy ZŠ Pod Montací, Běloveská.

18. 2. - 22. 2.
TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme všechny rodiče, budoucí rodiče i přátelé k nahlédnutí do naší školy. Přivítáme Vás nejen přímo v hodinách, ale i ve družině.

23. 2.
Seminář: Co dělat, aby děti v pubertě nebyly naši nepřátelé - Milan Studnička

Příklady témat, která nás čekají:

*čím rodiče ztrácejí důvěru svých dětí

*jak řešit nesouhlas dítěte

*laskavost a důslednost (hlavní atributy výchovy)

*řešení konfliktů mezi dětmi

*jak na puberťáka, aby opět začal „fungovat“

sobota 23. února, 9 - 16:30 hod

ZŠ Pod Montací, Běloveská 637

Cena 1 000,- Kč

Počet účastníků je omezen, přihlašujte se, prosím, na adrese: pmoravcova@zspodmontaci.cz

28. 2.
Předškoláček - 1. setkání

Budoucím prvňákům ukážeme školu, budeme si hrát, zazpíváme si a také se něco nového naučíme. Celkem tři setkání budou probíhat vždy od 16 do 16.45 hodin. Těšíme se na všechny předškoláky i jejich rodiče.

14. 3.
Předškoláček - 2. setkání

21. 3.
Předškoláček - 3. setkání

4. 4.
ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY

Zápis do první třídy bude probíhat v budouvě školy - ZŠ Pod Montací, Běloveská od 14 do 18 hodin. Na všechny se moc těší celý tým školy.

Již proběhlo:
2. 1. - 5. 1.
Lyžařský kurz
21. 12.
Ředitelské volno

Odpočneme si o den více a načerpáme sílu na další práci .-)

13. 12.
VÁNOČNÍ JARMARK

15 - 18 hodin, v 16 hodin - společné zpívání koled, pořádá spolek rodičů Začít spolu Náchod, kdo budete chtít pomoci s přípravou, můžete přijít už po 14 hodině

12. 12.
Vánoční představení ZUŠ v Beránku.

Zúčastníme se vystoupení ZUŠ v 11 hodin. Návrat kolem 12:30 - 12:45 hod.

7. 12.
Představení dramatického kroužku z knihovny.

Ve 13 hodin ve družině zahraje dramatický kroužek představení o Astrid Lindgrenové.

6. 12.
Advent v Ratibořicích

Příchod do školy do 7:50 hod. Odjezd v 8:00 hod od zastávky u školy. Prohlídka zámku s historickými postavami, program ve mlýně, trhy. Cena 106 Kč. S sebou batůžek, svačina, pití, kapesné do 100 Kč, bude možnost koupit něco na trzích. Návrat ve 12:15 hod ke škole.

4. 12.
Rodilý mluvčí

V úterý 4.12. si všechny třídy budou moci vyzkoušet své znalosti angličtiny. Pracovat se bude po skupinkách, aby všichni měli šanci si zkusit mluvit s někým, pro koho je AJ mateřským jazykem.

Děkujeme jazykové škole Magic English za zprostředkování

29. 11.
Hvězdička betlémská

Divadelní představení Michaely Novozámské s vánočními písněmi.

28. 11.
Advent na zámku
23. 11.
Tvoření na Vánoční jarmark

od 15 hodin

14. 11.
Projektový den Finanční gramotnost
12. 11. - 16. 11.
Konzultační třídní schůzky

Třídní schůzky budou probíhat ve třech - žák, učitel, rodič.

Budeme se zajímat o pokrok každého dítěte, sledovat jeho silné stránky a přemýšlet, jak podpořit rozvoj dalších oblastí.

8. 11.
KAVÁRNIČKA PRO RODIČE S MATEMATIKOU PROFESORA HEJNÉHO

Přijďte se seznámit s matematikou, kterou v naší škole vyučujeme. S jejími 12 základními principy a s některými prostředími. Užijeme si příjemnou chvilku.

Plány

Matematika na sněhu