Přijímáme nové žáčky do 3. a 4. tříd pro školní rok 2019 - 2020

10.3.2019

Pro školní rok 2019 - 2020 přijímáme nové žáčky do 3. a 4. třídy.

Těšit se u nás můžete na vstřícné prostředí, vzájemnou komunikaci, respekt a moderní metody učení.

Přijďte se podívat, seznámit se s prostředím školy i s týmem školy. Informace podáváme na skola@zspodmontaci.cz.

Sledovat nás můžete na facebook Začít spolu Náchod.

PŘEDŠKOLÁČEK

1.3.2019

Poslední únorový den se škola proměnila v moře a malí námořníci proplouvali celou školou. Vždy na nějakém ostrově zakotvili. Na ostrově s názvem 1. třída se od místných obyvatelů naučili tanec a také námořnický pozdrav. Ve 2. a 3. třídě se jim rozbila loď, a tak se snažili postavit loď novou z geometrických tvarů. Ve 4. třídě si prohlíželi dalekohledem nejen mořské živočichy, ale i živočichy žijící na tomto ostrově. Loď vždy řídil zkušený kapitán, a tak se více než po hodině dostali do přístavu. Z tohoto přístavu loď odlouvá 14.3. opět ve 16.00.

Pokud byste rádi pluli s námi, přivítáme vás na dalším předškoláčkovi ve čtvrtek14.3.

Proběhl lyžařský kurz naší školy

14.1.2019

Ve dnech 2. až 5. ledna jsme pobývali v Orlických horách na chatě Kačenka u Šerlišského mlýna. Od začátku to byla výzva - první dopoledne sněžilo a foukalo, pravé zimní počasí. Rychle složit věci na pokoj a ještě před obědem do lyžáků, nejprve nás nechali sjet malý svah a podle toho nás rozřadili do šesti družstev. Odpolední lyžovačku jsme věnovali naší technice. Po večeři chvíle volna a pak začaly společné hry - takto intenzivní byl celý lyžák. 36 žáků naší školy, 6 lyžařských instruktorů, 3 pedagogové, stovky najetých kilometrů, nespočet zážitků.

Facebooková stránka školy

13.1.2019

Sledujte nás na facebooku, ať jste co nejvíce v obraze.

ZS Pod Montací

Máte zájem o zapsání budoucího prvňáčka do naší školy?

11.1.2019

Máte možnost:

• navštěvovat akce pořádané školou (tematické kavárničky, semináře,....  -  sledujte novinky)
  • účastnit se s dítětem Předškoláčka - tři setkání v termínu únor až březen
  • přijít se podívat do naší školy v týdnu otevřených dveří od 18.2. do 22.2. 2019

PŘEDŠKOLÁČEK

2.12.2018

V těchto termínech budeme v naší škole pořádat pro všechny předškoláky 3 setkání. Na setkáních si budeme hrát, společně si třeba zazpíváme a něco se i naučíme.

Těšíme se na všechny předškoláky i jejich rodiče ve dnech 28.2., 14.3. a  21.3. vždy od 16 - do 16:45.

Prezentace z kavárničky s matematikou profesora Hejného

9.11.2018

Děkujeme za hojnou účast. Doufáme, že jsme odpověděli na všechny Vaše dotazy.